DRAMA U MAKSIMIRU

Eksplozija u gluho doba noći probudila Zagrepčane, netko je na terasu kafića bacio bombu! Vlasnik: ‘Ja sam katolik, ne razumijem...‘

Uplašili smo se nakon ovoga. Imam obitelj, živim blizu, rekao je Soliman koji taj kafić ima već pet godina
 Ronald Gorsic/Cropix
Uplašili smo se nakon ovoga. Imam obitelj, živim blizu, rekao je Soliman koji taj kafić ima već pet godina

Rano jutros je na Maksimirskoj cesti u Zagrebu došlo do eksplozije u kojoj je uništeno pročelje jednog ugostiteljskog objekta.

Policija je objavila da nije bilo ozlijeđenih, a kriminalističko istraživanje je u tijeku.

- Danas 30. ožujka oko 4.30 sati na Maksimiru na Maksimirskoj cesti, oštećeno je pročelje ugostiteljskog objekta najvjerojatnije kao posljedica eksplozije. U ovom događaju nije bilo ozlijeđenih osoba dok je kriminalističko istraživanje u tijeku, priopćila je zagrebačka policija.

image

Jutros je bačena eksplozivna naprava na te...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
02. lipanj 2026 12:23