UHIĆENA JE

Horor u Zagorju: Majka ubila tek rođenu bebu, doznali smo uznemirujuće detalje strašnog zločina, oglasili se policija i DORH

Policija je po dojavi člana obitelji, a nakon šokantnog pronalaska, okupirala kuću navedene obitelji

Policija, ilustracija

 Goran Sebelic/Cropix/Cropix
Policija je po dojavi člana obitelji, a nakon šokantnog pronalaska, okupirala kuću navedene obitelji

Od subote popodne Zagorjem kruže priče o tragičnoj smrti tek netom rođene bebe koju je, pod nerazjašnjenim okolnostima, navodno usmrtila majka.

Policija je po dojavi člana obitelji, a nakon šokantnog pronalaska, okupirala kuću navedene obitelji.

Kako neslužbeno doznajemo, tragedija se dogodila blizu Krapine odakle je u subotu, nakon policijskog očevida, tjelešce bebe prevezeno na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku.

Kako neslužbeno doznajemo malena beba je na sebi imala vidljive tragove davljenja i porezotina.

U tijeku je obdukcija koja će dati odgovore na koji način je točno beba skončala.

Ovisno o tom ishodu ići će i tijek kriminalističkog istraživanja koje je u tijeku i koje provodi PU krapinsko-zagorska pod rukovodstvom tužiteljstva.

Iz PU krapinsko-zagorske ka...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 07:39