U navijačkim neredima u subotu u Splitu privedeno je 90 navijača Hajduka i 108 navijača Dinama, lakše je ozlijeđen 21 policajac, a ozljede su im na terenu sanirali djelatnici Hitne pomoći, dok je nad 11 osoba u tijeku kriminalističko istraživanje, izvijestila je u nedjelju splitska policija.
Podsjetimo, izgredi u Splitu počeli su jučer ujutro masovnom tučnjavom na Pujankama gdje su uhićene 144 osobe, nad kojim je provedeno kriminalističko istraživanje zbog kaznenog djela sudjelovanja u tučnjavi ili napad na druge osobe, dodaje se u priopćenju policije.
Policijski su službenici kod 14 pripadnika navijačkih skupina Torcida i Bad Blue Boys pronašli više od 55 pirotehničkih sredstava.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....