Prijateljica Mateja Periša, koja živi u Podstrani pokraj Splita, a u vrijeme njegovog nestanka bila je u Beogradu, još se nalazi u Srbiji.
Iz kruga obitelji Splićanke smo doznali da je ona ispitana i da bi večeras ili sutra ujutro trebala krenuti za Split, a demantirali su informaciju da joj je oduzeta putovnica.
Slobodna Dalmacija kontaktirala je danas njezinog oca.
- Ona je jutros bila na razgovoru u policiji, to vam mogu potvrditi. Ali nema govora o tome kako joj je oduzeta putovnica. Trebala bi iz Beograda za Split krenuti večeras ili sutra jer trenutno ima nekih problema s autom. Cijelo sam vrijeme s njom u kontaktu. Savjetovao sam joj da podnese tužbu protiv svih medija koji pišu da joj je oduzeta putovnica, kaže nam otac djevojke.
Osvrnuo se i na noć kada je Matej nestao.
-...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....