MEĐIMURJE POD OPSADOM

Šef policije poslao poruku ubojici: ‘Ako ovo vidi ili sluša...‘

Potraga uključuje dronove i međunarodnu suradnju
 Željko Hajdinjak/Cropix
Potraga uključuje dronove i međunarodnu suradnju

Međimurje je potresao strašan zločin. Ondje je 40-godišnji muškarac pucao u dvije sestre, jednu je ubio, a drugu teško ranio. Liječnici se još bore za njezin život, a osumnjičenika traže i hrvatska i slovenska policija.

- Možemo reći da je cijelo Međimurje pod opsadom svih rodova policije i ništa se ne prepušta slučaju, rekao je reporter Dnevnika Nove TV Domagoj Mikić.

Policija objavila: Ovo je osumnjičeni za ubojstvo trudne žene

O istrazi je razgovarao i s Miljenkom Vrbancom, načelnikom Policijske postaje Mursko Središće.

- Policajci poduzimaju sve mjere i radnje da bi se pronašao počinitelj, rekao je.

Automobil koji je pronađen u Sloveniji nalazi se u Policijskoj upravi međimurskoj i obavljena je pretraga, dodao je načelnik.

- Oružje nije pronađeno, ali pronađeni su neki drugi dokazi, otkrio je te napomenuo: ‘Usko surađujemo sa slovenskom policijom kako bismo potvrdili neke veze za koje sumnjamo da postoje‘.

image
Željko Hajdinjak/Cropix

Osumnjičenika traže i dronovima.

- Radi se o osobi iz kriminalnog miljea, koja je počinila više kaznenih djela. Motiv tek treba precizno utvrditi, ali radi se o narušenim obiteljskim odnosima. Bilo je prijava za obiteljsko nasilje i one su obrađene, napomenuo je.

image

Osumnjičeni za ubojstvo

Pu Međimurska/

Građanima je rekao da, ako vide ubojicu, odmah nazovu policiju, a poslao je poruku i zločincu.

- Ako ovo vidi ili sluša, za njegovo bi dobro bilo da se preda najbližim policijskim službenicima i da razriješimo ovo na jedan dobar način, zaključio je, javlja Dnevnik.hr.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 22:47