Nakon tri godine provedene u drugoj ligi, ovogodišnji povratnik u 1. HNL, vinkovačka Cibalia, s nogometnim okršajima na hrvatskim stadionima vodit će i jedan pravosudni. Naime Općinsko državno odvjetništvo u Vukovaru podnijelo je protiv bivšeg predsjednika uprave kluba Zvonimira Hodaka zvanog Kuvar (50) optužnicu zbog neisplate plaća zaposlenicima kluba 2014. godine.
Negirao krivnju
Konkretno, radi se o 130.573 kune neisplaćene za deset zaposlenika. No osim Hodaka, kao pravna osoba optužen je i sam klub, odnosno tvrtka HNK Cibalia, koji će pak na suđenju, ako optužnica bude potvrđena, zastupati sadašnji predsjednik uprave kluba Miroslav Gagro. Gagro je na toj funkciji 2014. zamijenio Hodaka. Državno je odvjetništvo u optužnici predložilo i da se Hodaka kazni uvjetnom šest...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....