Ispred Doma za starije u Daruvaru skupile su se obitelji koje još uvijek nemaju informaciju o žrtvama, ne znaju jesu li njihovi roditelji, djedovi i bake - u ubilačkom pohodu Daruvarčanina; umirovljenog vojnog policajca Krešimira P. - živi, ozlijeđeni ili preminuli.
“Jel’ moja baka u redu, jel’ živa?”, ispituje jedna djevojka policajce ispred Doma koji je sada ograđen žicom. Policija i ostale službe obiteljima zasad ne daju te informacije.
Trgovac u papirnici prekoputa mjesta gdje je Daruvarčanin - iz još nepoznatog razloga - vatrenim oružjem ubio petero ljudi i ozlijedio još toliko, to osuđuje.
- Ne znam zašto ljudima ne kažu što se događa i tko su žrtve, sigurno...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....