Šef osječkog PNUSKOK-a Niko Anđić nedavno je smijenjen, a njegova smjena s mjesta čelnog čovjeka policijskog USKOK-a prošla je gotovo nezapaženo. Osim što je smijenjen, Anđić je i pod disciplinskom postupkom, a smjena je uslijedila nakon što je unutarnja kontrola MUP-a ustanovila da je u protekle dvije godine nenamjenski trošio novac namijenjen operativnim potrebama.
PNUSKOK kao tijelo koje vodi složene kriminalističke istrage ima i fond za plaćanje doušnika i operativnih suradnika, ali je strogo propisana procedura i namjena tih sredstava koja se moraju trošiti namjenski i evidentirati kome se plaća koliko za koju vrstu informacija.
Prošao natječaj
Interna istraga ustvrdila je da je Anđić nenamjenski trošio novac. Rezultate svojih nalaza osim ministru unutarnjih posl...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....