Petogodišnja djevojčica, državljanka Češke koja je s roditeljima boravila u Medulinu, preminula je srijedu oko šest sati ujutro, potvrdila je istarska policija.
Policija je u srijedu oko 6.05 sati zaprimila dojavu hitne medicinske službe da je u Medulinu potrebna liječnička pomoć djetetu.
Hitna pomoć pozvana je jer je djetetu pozlilo, a i ranije su već tražili liječničku pomoć zbog zdravstvenih problema djevojčice.
Po dolasku hitne pomoći, unatoč izuzetnim naporima liječnika i svim primijenjenim postupcima reanimacije, djevojčici nažalost nije bilo pomoći, te je konstatirana smrt.
Kako doznajemo, djevojčica je tijekom noći pregledana u Hitnoj pedijatrijskoj ambulanti Opće bolnice Pula.
Prema neslužbenim informacijama koje imamo, dijete je pregledano zbog bolova u...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....