Dva i pol mjeseca nakon noćne pucnjave u lokalu "Zeleni vrtić" u blizini zatvora u Remetincu, kada su dvojica muškaraca teško ranjena, policija je za taj incident osumnjičila višestruko osuđivanoga dilera kokaina Tunju Markovića (47).
Markoviću je određen jednomjesečni istražni zatvor zbog opasnosti od ponavljanja djela, a navodno je na ispitivanju na policiji i Županijskom državnome odvjetništvu porekao djelo.
Kako se pak, neslužbeno doznaje, odmah nakon pucnjave koja se dogodila 7. prosinca prošle godine oko 22 sata, policija je počela provoditi intenzivnu kriminalističku obradu tijekom koje su uhitili i dvojicu muškaraca koji su te večeri s Markovićem bili u društvu, ispitali žrtve i proveli teklekomunikacijska i DNK vještačenja.
Usprkos činjenici da su Markovi...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....