POZVANA I HITNA POMOĆ

Gorio stan u centru Zagreba, na teren izašle čak četiri vatrogasne ekipe, jedna osoba se nadisala dima

Požar je izbio zbog lonca na štednjaku u kuhinji

Ilustracija

 Ranko Suvar/Cropix
Požar je izbio zbog lonca na štednjaku u kuhinji

U centru Zagreba, u Ulici Nova Ves, danas je u jutarnjim satima došlo do požara stana. Čak troja velika vatrogasna vozila i s navalnim ljestvama prošla su oko 9 sati pod sirenama Trgom bana Jelačića i ušla prema Gornjem gradu Bakačevom.

Prizor je to koji je privukao pozornost građana, a kako doznajemo iz Javne vatrgoasne postrojbe, vozila su išla na intervenciju zbog požara u stanu površine 70 četvornih metara na Novoj vesi.

Oštećena je posuda s hranom i kuhinjski element i ventil plina iznad peći, zbog čega su vatrogasci zatražili intervenciju Gradske plinare.

Pozvana je Hitna medicinska pomoć jer se jedna osoba nadisala dima, a sama intervencija vatrogasaca je vrlo brzo uspješno okončana.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. studeni 2025 10:41