TUČNJAVA POLJAKA I BBB-a

‘Teddy Boysi su sjeli u slastičarnu, bili su spremni za kaos, ali na jednu stvar nisu računali‘

Poljski novinari pišu kako sukob nije bio slučajan, ali da su Poljaci bili iznenađeni brojem BBB-a i spremnošću za sukob
 Screenshot, Twitter
Poljski novinari pišu kako sukob nije bio slučajan, ali da su Poljaci bili iznenađeni brojem BBB-a i spremnošću za sukob

Navijači Legije su brutalno napadnuti. Prolivena krv, užasno. Naslov je to na web portalu poljskog dnevnog lista Super Express koji je najopširnije izvijestio o sukobu Legijinih navijača i BBB-a u zagrebačkoj Dubravi. Taj dnevni list prenosi amaterske snimke sa društvenih mreža, a utakmica dviju momčadi je u drugom planu jer su je zasjenili neredi navijača zbog kojih je intervenirala policija.

"Navijače Legije, koji su u velikom broju došli u glavni grad Hrvatske, napali su pripadnici Bad Blue Boysa, skupine poznate na cijelom Balkanu", piše Super Express. Prenose da je u neredima sudjelovalo više od 200 navijača oba kluba.

Prenose prizore snimaka i tvrde da je situacija n...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 01:55