USKOK je, na temelju kaznene prijave PNUSKOK-a, SSKOK Zagreb, donio rješenje o provođenju istrage protiv 20 ljudi zbog osnovane sumnje na počinjenje kaznenih djela zločinačkog udruženja, neovlaštene proizvodnje i prometa drogama u sastavu zločinačkog udruženja te pranja novca.
Današnja objava USKOK-a povezana je s jučerašnjom mega-akcijom protiv članova hrvatskog narkokartela u kojoj je uhićeno 45 osoba iz splitsko-dalmatinske, zagrebačke, primorsko-goranske, istarske, šibensko-kninske, zadarske i dubrovačko-neretvanske županije.
PROČITAJTE VIŠE Cvik, Gavrić, Medo, Benzon... Ovo su svi detalji jedne od najvećih operacija u RH: Misteriozni Palić iz Dubrave bio je najveće iznenađenje
Radi se o jednoj od možda najvećih akcija protiv krijumčara droge u Hrvatskoj, u k...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....