KORUPCIJA

USKOK u akciji: Uhićenja u Metkoviću, na meti i poreznik, uzeo čak 93 tisuće eura od našeg poduzetnika!?

USKOK će nakon ispitivanja osumnjičenika donijeti odluku o daljnjem postupanju u predmetnom slučaju

Ilustracija

 Ivo Ravlic/Cropix

U tijeku su uhićenja i provođenje hitnih dokaznih radnji. Uhićenja i hitne dokazne radnje provodi PNUSKOK po nalogu USKOK-a.

Navedene radnje provode se na području Metkovića u odnosu na dvije osobe za koje se osnovano sumnja da su počinile koruptivna kaznena djela.

USKOK će nakon ispitivanja osumnjičenika donijeti odluku o daljnjem postupanju u predmetnom slučaju o čemu će pravodobno obavijestiti javnost.

Kako neslužbeno doznaje Jutarnji list, uhićen je jedan metkovski poreznik zbog sumnje da je uzeo mito. Sunjiči ga se da je od jednog poduzetnika primio 93.000 eura mita da ga ne prijavi za kazneno djelo utaje poreza.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
02. lipanj 2025 10:38