13 PRIPADNIKA OSLOBOĐENO

VIDEO: BEOGRADSKI SUD 14 PRIPADNIKA TORCIDE POSLAO U ZATVOR Ekspresni pravosudni epilog divljanja na benzinskoj postaji pored Beograda

 CROPIX/Youtube
Prekršajni sud u Beogradu osudio je 14 navijača "Hajduka" iz Splita sa po 15 dana zatvora, a ostalih 13 privedenih je oslobođeno, piše beogradski "Blic" pozivajući se na izvore u beogradskom Prekršajnom sudu.

Prekršajni sud u Beogradu osudio je 14 navijača "Hajduka" iz Splita sa po 15 dana zatvora, a ostalih 13 privedenih je oslobođeno, piše beogradski "Blic" pozivajući se na izvore u beogradskom Prekršajnom sudu.

Suđenje hrvatskim huliganima pred Prekršajnim sudom u Beogradu završeno je u petak kasno navečer.

Za 13 okrivljenih nije bilo dokaza da su sudjelovali u pljački benzinske stanice "Mol" u Vrčinu i u pisanju ustaških grafita, a 14 je osuđeno, jer je sud utvrdio da su učinili prekršaj "nepristojno, drsko i bezobzirno ponašanje u grupi".

Oni su već poslani na izvršenje kazne u zatvor u Padinskoj Skeli, jer eventualna žalba na ovu presudu ne odlaže izvršenje kazne. Istom odlukom izrečena im je mjera protjerivanja stranaca od godinu dana, precizirao je za Tanjug predsjednik...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
24. lipanj 2026 11:33