Prekršajni sud u Beogradu osudio je 14 navijača "Hajduka" iz Splita sa po 15 dana zatvora, a ostalih 13 privedenih je oslobođeno, piše beogradski "Blic" pozivajući se na izvore u beogradskom Prekršajnom sudu.
Suđenje hrvatskim huliganima pred Prekršajnim sudom u Beogradu završeno je u petak kasno navečer.
Za 13 okrivljenih nije bilo dokaza da su sudjelovali u pljački benzinske stanice "Mol" u Vrčinu i u pisanju ustaških grafita, a 14 je osuđeno, jer je sud utvrdio da su učinili prekršaj "nepristojno, drsko i bezobzirno ponašanje u grupi".
Oni su već poslani na izvršenje kazne u zatvor u Padinskoj Skeli, jer eventualna žalba na ovu presudu ne odlaže izvršenje kazne. Istom odlukom izrečena im je mjera protjerivanja stranaca od godinu dana, precizirao je za Tanjug predsjednik...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....