- Prvog dana uvođenja slovenske kontrole graničnih prijelaza s Hrvatskom neki su vozači na prijelazu Metlika nastavljali voziti ne očekujući slovensku policiju koja bi ih zatim zaustavljala i vraćala na pregled dokumenata.
Putnik Ivan Vučić Hini je rekao na tom graničnom prijelazu da ima dvojno državljanstvo i da živi na dvije adrese – hrvatskoj i slovenskoj te da mu nije bio problem dodatna granična kontrola osobnih dokumenata.
Drugi, koji nije želio otkriti ime, rekao je da je i Italija uvela takve kontrole na granici sa Slovenijom, pa je i Slovenija to isto uradila s Hrvatskom.
"Vidite koliko je izbjeglica. Tko će ih zbrinuti? Tko će ih hraniti? To su troškovi", dodao je.
Zvonko Zdirc iz Metlike je rekao da je u zadnje vrijeme uočio povećano prisustvo policije, a njegov...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....