PIŠE DRAŽEN KRUŠELJ

Dok je Grüll bacao na roštilj, a Kara pokazivao da nije za golgetersku ljubav, samo jedan je dinamovac zaslužio pohvalu

Dinamu u ovakvim ‘fifti-fifti‘ utakmicama nedostaje Arijan Ademi. Kapetan je i lider i znalac, i motivator i autoritet u komunikaciji sa sucima
 Damir Krajac/Cropix

Kada izvjesni Marco Grüll - moje prezime je moj program - na samom startu utakmice njegovu momčad baci na roštilj, da tamo cvrlji na laganoj vatrici premda je u Beč stigla s planovima da se predstavi kao masterchef, logičnom se pokaže zebnja Dinamova navijača - što bi nam tek mogao učiniti napadač koji se preziva Kara? Asocijacije na Šteficu Cvek, Vitomiru Lončar i Batu Živojinovića bile su neizbježne većim dijelom prvog poluvremena, dok je Ercan Kara u prvih tridesetak minuta zapucavao prilike i poluprilike za Rapid...

Ali nakon tih pola sata pogled na semafor svejedno je mogao ohrabriti. Bilo je 1-1, Mislav Oršić zabio je jedan od onih golova...

19. travanj 2024 19:42