TU JE I MEDVED...

Dubrovački gradonačelnik otvorio park uz ‘ZDS‘ poklič, snimka je odmah postala viralna: ‘Pogledajte tko mu plješće!‘

Frankoviću su, uz okupljene branitelje, pljeskali i potpredsjednik Vlade, HDZ-ovi župani i drugi dužnosnici....

Mato Franković

 /Screenshot
Frankoviću su, uz okupljene branitelje, pljeskali i potpredsjednik Vlade, HDZ-ovi župani i drugi dužnosnici....

HDZ-ov gradonačelnik Dubrovnika, Mato Franković, u Cisti Velikoj svečano je otvorio Spomen park ‘Mate Vučak Čigra‘, uređen u čast i slavu palog borca 3. imotske bojne, 4. gardijske brigade HV-a. Pritom je održao govor na kraju kojeg se začuo gromoglasan pljesak prisutnih.

Frankoviću su, uz okupljene branitelje, pljeskali i potpredsjednik Vlade, general Tomo Medved, HDZ-ovi župani i drugi dužnosnici.

Ono što je bilo sporno jest što je govor završio pozdravom ‘Za dom spremni‘.

- Dvije rečenice nikada neće biti staromodne i koje će nas pozivati na ono što je ključno, a to je da budemo spremni obraniti svoju Domovinu. A te dvije rečenice, i s time ću završiti, su: ‘Bog i Hrvati‘ i ‘Za dom spremni‘.

Isječak govora je odmah na svom Facebooku objavio Velimi...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 06:44