ZAGREB - Policija Republike Litve iz vlastitih je zaliha poslala donaciju zaštitnih rukavica vrijednu 5000 eura, a riječ je o gotovo 35.000 rukavica od lateksa, objavilo je u utorak Ministarstvo unutarnjih poslova.
Rukavice su namijenjene policajcima koji na terenu provode zaštitne mjere radi sprječavanja širenja koronavirusa i bit će podijeljene policijskim upravama prema potrebama.
Glavni ravnatelj policije Nikola Milina poslao je pismo zahvale te je istaknuo kako će ta donacija pridonijeti sigurnosti policijskih službenika u obavljanju zadaća vezanih uz suzbijanje epidemije novog koronavirusa, a time i kvaliteti njihova rada.

Iako je osigurana kontinuirana opskrba policijskih službenika zaštitnim sredstvima, rekao je Milina, tak...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....