PERO ĆORIĆ

'HSP AS podupire imenovanje Brkića za ministra branitelja'

 Robert Fajt/EPH

Saborski zastupnik HSP AS-a Pero Ćorić izjavio je u četvrtak kako njegova stranka podupire imenovanje glavnog tajnika HDZ-a Milijana Brkića za ministra hrvatskih branitelja, prvenstveno zbog njegovog ratnog puta.

"Njegove sposobnosti u ratu i kasnije mirnodopske, njegovo poznavanje problematike branitelja, ne samo interesnih skupina nego svih branitelja, nama daju za pravo da mu damo punu potporu. U politici nema slučajnosti, nitko me ne može uvjeriti da je jednog dana on bio kandidat, a drugi dan se odjednom priča o njegovoj diplomi. Dakle, to nije slučajno", rekao je Ćorić novinarima u Saboru.

Upitan da pojasni zašto misli da se ne radi o slučajnosti, odgovorio je kako je to jedan od razloga zbog kojih HSP AS podupire smjenu ravnatelja SOA-e Dragana Lozančića.

"To je razlog...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 23:31