Bivša HSS-ovka Marijana Petir, koja će na predstojećim izborima kao nezavisna kandidatkinja biti na listi HDZ-a, svojim je izjavama o bivšoj stranci uznemirila aktualno vodstvo iste.
Tako je Martina Glasnović, predsjednica stranačkog ogranka u Zagrebakoj županiji, danas izdala opsežno priopćenje u kojem Petir optužuje za iznošenje neistina i zlonamjernih izjava kojima "nanosi štetu HSS-u te aktualnom vodstvu HSS-a".
- Podsjećamo kako je gospođa Petir godinama bila dio vodstva koje je HSS ostavilo u milijunskim dugovima, a gospođa Petir je, s još nekolicinom tada istaknutih stranačkih članova, svojim političkim djelovanjem naštetila ugledu i časti HSS-a, što je, uostalom, vidljivo i u strmoglavom padu podrške birača HSS u to vrijeme - navodi ona.
Podsjeća kako je "go...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....