Nakon što se istarski župan i predsjednik IDS-a Ivan Jakovčić 15. travnja izreklamirao na HTV-u s malenim štencem i ispričao da će psića kojeg je pronašao na cesti udomiti, ostavio ga je u azilu za životinje te se dan danas nije vratio po njega, javlja iPress.
Jura je dva dana "prošetavan" po Poreču, snimljen u Rovinju za prilog Hrvatske televizije, prenijeli su to pojedini mediji, a onda je istoga dana predan u azil za životinje.
Kako tvrde, iako je u prilogu eksplicitno rečeno da Jakovčić brine o udomljenom psu, prava je istina da je istog dana kad je prilog o EU izborima snimljen kontaktirao pazinsku udrugu Happy End, koja niz godina volonterski brine o napuštenim kućnim ljubimcima, te daljnju brigu o psiću prepustio njima.
Kazao je da mora razmisliti kako organizir...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....