TRAŽI OPROST

Kerum iznenadio objavom: ‘Prijatelji, jako me ovo muči, ne mogu spavati... . Svemogući Bože, svi Sveci, kajem se‘

Na učestala novinarska pitanja o tome treba li se ispričati, Kerum je odgovarao negativno ili neprecizno

Željko Kerum

 Tom Dubravec/Cropix
Na učestala novinarska pitanja o tome treba li se ispričati, Kerum je odgovarao negativno ili neprecizno

Željko Kerum je izazvao zgražanje i osudu javnosti kad je prije nekoliko dana, prilikom predaje kandidacijskih lista, izjavio kako je "Opara govorija da će umrit, a nije umra".

Na učestala novinarska pitanja, pogotovo sada tijekom sučeljavanja, o tome treba li se ispričati, Kerum je odgovarao negativno ili neprecizno, piše Slobodna Dalmacija.

PROČITAJTE VIŠE Svi su zgroženi zbog skandaloznog istupa Keruma

Upravo zato je prije pola sata iznenadio objavom na Facebooku u kojoj se, ipak, Opari pet dana prije izbora ispričava. Kerumovu izjavu prenosimo u cijelosti:

- Poštovani prijatelji, pratitelji i mediji. Grize me nepromišljena izjava koju sam izjavio za gospodina Oparu. Mislio sam mu se javno ispričati u ponedjeljak nakon izbora, da ne ispadne da se vadim, ali me to jako muči i ne mogu spavati. Ispričavam se Krstuloviću Opari, njegovoj obitelji i svima koje sam povrijedio. Znam da je isprika mala stvar i da ne može izbrisati uvredu, žao mi je. Svemogući Bože, Stvoritelju neba i zemlje, Isuse Kriste koji si svoju krv prolio za nas, Blažena Djevice Marijo, svi Sveci i apostoli, kajem se šta sam pogriješio, uslišite moju molitvu za oprost.

Zdravi bili! Kerum, napisao je na Facebooku.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
26. studeni 2025 06:44