Ministar pravosuđa i uprave Ivan Malenica prozvao je u srijedu Most da provodi nepotreban pritisak te poručio kako je zapravo jedino pitanje imaju li dovoljan broj prikupljenih potpisa za održavanje referenduma.
Malenica je, uoči užeg kabineta Vlade, izjavio kako je više ustavnopravnih stručnjaka u niz navrata istaknulo da je ta referendumska inicijativa koja sadrži dva dijela - ustavotvorni i zakonodavni - besmislena te da "svakako neće pridonijeti poboljšanju situacije".
Mostu je sporan rad Stožera te je pokrenuo dvije referendumske inicijative - prvom od građana traže odgovor na pitanje treba li Ustavom utvrditi da je pandemija stanje okolnosti u kojima Sabor treba odlučivati dvotrećinskom većinom, a drugom žele ukinuti obvezne covid potvrde.
"Jasno treba reći da je Sto...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....