PREDSJEDNIK U AMERICI

Milanović objasnio otkud Kolinda u njegovoj delegaciji i zašto se nije sastao s Guterresom

‘Kolinda me nazvala prije mjesec dana i pitala može li biti u našoj delegaciji. Ja sam rekao - naravno, dapače‘
Kolinda Grabar-Kitarović i Zoran Milanović
 Goran Mehkek/Cropix
‘Kolinda me nazvala prije mjesec dana i pitala može li biti u našoj delegaciji. Ja sam rekao - naravno, dapače‘

Predsjednik Republike Zoran Milanović rekao je da njegova prethodnica Kolinda Grabar-Kitarović nije došla s njim u Ameriku.

- Nije došla sa mnom, čuo sam je prije sat vremena. Ona je tu, nazvala me prije jedno mjesec dana i pitala može li biti u našoj delegaciji. Ja sam rekao - naravno, dapače. Jasno mi je što radi, da ima dosta veze s Olimpijskim odborom i s nekim inicijativama koje zaista nisu bez veze. On tu ima nekog posla i ako joj država može dati platformu, zašto ne, rekao je Milanović u New Yorku za Dnevnik Nove TV.

Objasnio je da se Grabar-Kitarović nije našla na popisu službene delegacije "zbog nekih tehničkih stvari" pa ju je misija prijavila posebno.

- Danas smo se čuli, mislim da će doći na večeru danas, kaže Milanović.

Objasnio je i zašto se nije sastao ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. lipanj 2026 14:39