ZAOKRET

Ministarstvo zdravstva poništilo natječaj na koji se javila tvrtka bivšeg ministra Ljubičića

Tvrtka Aenona Consulting poslala je jedinu ponudu pod grupom B za usluge stručnog koordinatora s ponudom od 1,4 milijuna kuna s PDV-om
Neven Ljubičić
 Davor Pongracic/cropix
Tvrtka Aenona Consulting poslala je jedinu ponudu pod grupom B za usluge stručnog koordinatora s ponudom od 1,4 milijuna kuna s PDV-om

Ministarstvo zdravstva je danas popodne u natječajnu dokumentaciju uvrstilo novi dokument kojim je poništilo natječaj na koji se s ponudom javila samo tvrtka Aenona Consulting čiji je osnivač i direktor bivši ministar zdravstva iz redova HDZ-a Neven Ljubičić.

"Članovi stručnog povjerenstva za javnu nabavu utvrdili su da je zastupnik ponuditelja Neven Ljubičić aktivno sudjelovao u pripremi postupka javne nabave kao član povjerenstva za eZdravstvo koje je sastavni dio ovog predmeta nabave", stoji u obrazloženju razloga za poništenje, a na dokumentu se navodi datum 13. travnja 2021. godine.

Međutim, jučer su Jutarnjem listu iz Ministarstva poslali drugačiji odgovor.

"Tvrtka Aenona Consulting d.o.o. nema nikakvu ulogu u sklopljenom ugovoru, niti je bilo ikakvih plaćanja prema...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
02. prosinac 2025 03:39