EKSKLUZIVNO

NAMJEŠTAJ OD 600.000 EURA, SKUPI DUĆANI, PRIVATNI AVIONI... U izvještaju vještaka detaljno se vidi na što su sve Todorići trošili tvrtkin novac

 
 Profimedia, Getty Images, CROPIX
 

Ismet Kamal, neovisni stručnjak koji je sastavio izvještaj od 516 stranica o poslovanju Agrokora, utvrdio je da je obitelj Todorić službenim karticama potrošila 6,8 milijuna franaka u sedam ngodina.

Tvrdnju da se kod obitelji Todorić uistinu radi o privatnim troškovima, vještak potkrepljuje konkretnim fakturama kartičarskih kuća koje je pregledao metodom slučajnog odabira uzoraka.

Već na temelju toga može se vidjeti da je Iva Balent karticu koristila za plaćanja u trgovinama poznatih dizajnerskih brendova kao što su Luis Vuitton UK, Chanel i Prada, da je njome plaćala kozmetiku i SPA tretmane te kupovala odjeću i obuću u luksuznim trgovinama u Münchenu.

Iz odabranih računa proizlazi da je Ivan Todorić za boravka u Las Vegasu 2012. plaćao razne robe i usluge i podizao ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 10:24