NAJBOLJE ŠKOLE U RH

Neugodno iznenađenje na sjeverozapadu Hrvatske: ‘Pri dnu smo ljestvice? Moramo reagirati!‘

‘Iznenađeni smo ovim poretkom i stanjem naše škole u odnosu na druge županijske škole‘, kaže ravnateljica

Ilustrativna fotografija

 Wavebreak/Profimedia

Ravnateljica OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja Marica Cik Adaković, čija se škola plasirala pri samom dnu tablice, 18. je od njih 21, kaže da je loš rezultat neugodno iznenađenje, ali nema se namjeru izvlačiti na metodologiju ili kontekst analize.

- Ovo su iznenađujući rezultati. Očekujući rezultate Centra za vanjsko vrednovanje, iznenađeni smo ovim poretkom i stanjem naše škole u odnosu na druge županijske škole.

Ravnateljica sam 15 godina i još dok sam bila u nastavi, uvijek smo na koncu godine govorili roditeljima da znamo da su nekad možda bili i ljuti na nas, da imamo stroge kriterije i da je to za njihovo dobro. Najveći kompliment mi je bio kad su kolege ravnatelji gimnazija rekli: ‘Joj, kako nam od vas dolaze dobra...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
Linker
30. travanj 2023 19:30