Nedavno je nakon dugog niza godina ponovno uspostavljena izravna željeznička linija Osijek-Split, no već prvoga dana HŽ-ov vlak je na svoje odredište zakasnio 83 minute, čime je produljeno ionako gotovo epsko putovanje koje bi prema voznom redu trebalo trajati oko 13 sati. RTL je objavio izvješće o razlozima tako velikog kašnjenja navodeći da je vlak u Split od uvođenja linije zakasnio zapravo svaki put, dok je tek u povratku za Osijek u tri navrata uspio stići na vrijeme.
U Sindikatu strojovođa kažu da je vlak prvoga dana uspostavljanja linije zapeo u Zagrebu, i to sat vremena, a ostalo se, tvrde, nakupilo putem.
- Radnik kojeg HŽ Putnički prijevoz plaća preko HŽ infrastrukture da radi zakvačivanje i otkvačivanje je odlučio da on to neće napraviti iz nekog razloga, tvrdio j...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....