ZAGREB - Hrvatska banka za obnovu i razvitak (HBOR) započela je s provedbom novog kreditnog programa namijenjenog financiranju mikro poduzetnika, koji će uz jednostavnije osiguranje moći dobiti kredit u iznosu do najviše 25 tisuća eura u kunskoj protuvrijednosti, izvijestili su u utorak iz HBOR-a
S ciljem poticanja samozapošljavanja, modernizacije i proširenje postojećeg poslovanja HBOR je započeo s provedbom novog programa "Mikrokreditiranje uz potporu EU", navodi se u priopćenju HBOR-a, koji program provodi u suradnji s Europskim investicijskim fondom (EIF) i Europskom unijom.
Program je namijenjen mikro poduzetnicima, fizičkim i pravnim osobama koji zapošljavaju do 10 zaposlenika i ostvaruju godišnji poslovni prihod do 2 milijuna eura.
Najviši iznos kredita je 25 tisuća eur...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....