ŠEF VRHOVNOG SUDA

‘Očekujem najprofesionalniju moguću istragu! Zapaljenje BMW-a pokazuje da se mafija jako osilila‘

Ravnateljstvo policije mora direktno biti u to uključeno, a po mogućnosti i Sigurnosno-obavještajna agencija, kaže Dobronić

Radovan Dobronić

 Damjan Tadic/Cropix
Ravnateljstvo policije mora direktno biti u to uključeno, a po mogućnosti i Sigurnosno-obavještajna agencija, kaže Dobronić

Predsjednik Vrhovnog suda Radovan Dobronić poručio je u ponedjeljak kako očekuje da se provede najprofesionalnija moguća istraga o paležu osobnog automobila sutkinje osječkog Županijskog suda.

„Tražim da istraga koja bude provedena bude najprofesionalnija koja je moguća, smatram da Ravnateljstvo policije mora direktno biti u to uključeno, a po mogućnosti i Sigurnosno-obavještajna agencija”, kazao je Dobronić u razgovoru za RTL Danas.

„Ako će se to voditi kao bilo koja druga istraga, to nipošto neće biti u redu i to nećemo prihvatiti u sudstvu dobro, to ćemo prihvatiti kao još jedan znak potpuno pogrešnog odnosa izvršne vlasti prema sudovima”, poručio je Dobronić.

Napomenuo je da se nije čuo s osječkom sutkinjom, kako vjeruje da je u šoku, no da se čuo s jedni...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 16:20