Bivša predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović dala je opsežan intervju Novom listu u kojem je prokomentirala predsjedničke izbore u SAD-u, svoje zdravstveno stanje nakon operacije živca te svoj poraz na prošlim predsjedničkim izborima.
Rekla je kako je pozorno pratila izborni proces u SAD-u, no nije htjela otkriti tko je njezin favorit, Donald Trump ili Joe Biden.
- Svaki politički izbor drugih država doživljavam kao potencijalne suradnike, s kojima možemo i moramo razgovarati ili pregovarati. Postoji samo dobrobit države u čijoj smo službi i za koju radimo sve što je potrebno. Nije u pitanju tko je na čelu Sjedinjenih Američkih Država, nego kako proaktivnom politikom dovesti Hrvatsku u fokus pozornosti - poručila je dodavši kako je riječ o unutarnjem američkom procesu, kao i da je i...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....