ZAVRŠILA NA HITNOJ

OSJEČANKU NAPALI PSI LUTALICE 'Da Lotu nisam podigla u naručje, mislim da bi je rastrgali. Skočili su odjednom na mene, okružili me, nisam imala kamo'

Ilustracija
 Mario Pušić

Osječanka M.B. u subotu je šetala sa svojim psom u Rapskoj ulici kad su je zaskočili psi lutalice i iz čista mira je izgrizli. Kaže, da nije u naručje digla svog psa, sigurno bi ga rastrgali. Tvrdi da se ista stvar dogodila još jednom mladiću prije nekoliko dana, a ona sama pojavu pasa lutalica prijavljuje još od 1. kolovoza, piše Glas Slavonije.

Gospođa koja se obratila slavonskom listu završila je na hitnoj zbog ugriza na potkoljenici gdje je primila antibiotike i cjepivo protiv tetanusa. U ponedjeljak su pse došle pronaći djevojke iz Azila Osijek koje su također zadobile ogrebotine i ugrize po rukama dok su se psi otimali. Uhvatili su tri psa, od toga dvije ženke.

- Evo, napokon su došli, valjda zato što su čuli da je suprug uzrujano zvao i rekao da stižu i novinari. Hv...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 10:13