POTRAGA ZA ČABRAJOM

Osuđen je na 14 godina zatvora za ubojstvo mladića u Kaštelima, ali policija ga nije našla na kućnoj adresi

Jozo Čabraja je 2014. u Kaštelima ispalio hitac iz pištolja marke Makarov te u glavu pogodio Marina Matijaša s kojim je već imao sukob

Jozo Čabraja 

 Tom Dubravec/CROPIX
Jozo Čabraja je 2014. u Kaštelima ispalio hitac iz pištolja marke Makarov te u glavu pogodio Marina Matijaša s kojim je već imao sukob

U ponedjeljak je Kaštelanin Jozo Čabraja drugi put osuđen za ubojstvo 19-godišnjeg Marina Matijaša. Dobio je 14 godina zatvora, a kako nije došao na objavu presude, sudac Mile Rebić izdao je policiji nalog da ga sprovedu u zatvor s obzirom na to da je istražni zatvor za presude iznad pet godina zatvora - obavezan.

Kako je objavio Dalmatinski portal, policija je u utorak ujutro potražila Čabraju na adresi stanovanja, no nisu ga našli pa nisu mogli ni realizirati dovedbeni nalog. Raspisat će internu potragu u sklopu koje će se obavijestiti ustrojbene jedinice Policijske uprave da je Čabraja tražen zbog odlaska u zatvor.

Ako ni to ne rezultira plodom, sudu će se predložiti raspisivanje tjeralice.

Podsjetimo, Čabraja je 2014. godine u Kaštelima ispalio hitac iz pištolja mar...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. prosinac 2025 09:08