Samo što nismo ušli u špicu sezone, u Dalmaciji smo naletjeli na novu aferu s kampom koji navodno već treću godinu posluje izvan zakona, s više od 10 mobilnih kućica na ledini 50 metara od mora u stambenoj zoni u Pirovcu. Da stvar bude bolja, ekipa koja je ovih dana poslala prijave Državnom inspektoratu (DIRH), Ministarstvu turizma i Općini Pirovac otkriva nam zanimljiv detalj: Općina izmjenama prostornog plana sporno zemljište kani prenamijeniti u turističko-ugostiteljsku namjenu kako bi se kamp legalizirao.
Ljudi koji su odlučili slučaj dati u medije nakon što im u zadnjih nekoliko godina nisu uspjele dosadašnje prijave nadležnim institucijama, uključujući Inspektorat, ovoga puta su angažirali odvjetnika. Ne žele u javnost, no na uvid smo dobili službene dokumente u kojima ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....