POSTAVLJEN ‘LIJEVAK‘

Zastoj na autocesti A1, policija provjerava svako vozilo, stvorila se golema kolona

Kontrolni punkt usporava promet, a kolona se u smjeru mora proteže od odmorišta Desinec pa sve do Draganića

Stvorila se velika kolona zbog policijskog ‘lijevka‘ na Draganiću

 Screenshot
Kontrolni punkt usporava promet, a kolona se u smjeru mora proteže od odmorišta Desinec pa sve do Draganića

Policija je na odmorištu Draganić u smjeru mora postavila kontrolni punkt i formirala takozvani ‘lijevak‘, zbog čega se stvorila velika kolona vozila, javljaju nam čitatelji.

Kako je vidljivo iz snimke koju smo dobili, kolona prema moru se proteže od odmorišta Desinec pa sve do Draganića, a vozačima će trebati strpljenja kako bi sve prošlo u najboljem redu i bez poteškoća.

Policijski službenici zaustavljaju i provjeravaju vozila, što je znatno usporilo protok prometa.

HAK je priopćio kako su povremena usporavanja i zastoji na dionici autoceste A1 između Zagreba i Jastrebarskog u smjeru mora. Kolona je u 18.10 sati bila dugačka pet kilometara.

"Povećana je gustoća prometa na autocesti A1 između čvora Lučko i čvora Karlovac u smjeru Dubrovnika, vozi se usporeno, u koloni u pokretu i uz kraće zastoje", objavili su.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
09. travanj 2026 15:02