ZAGREB - Kulminacija nezadovoljstva dijela Zagrepčana zbog početka izgradnje auto - rampe u Varšavskoj ulici u sklopu projekta “Cvjetni” poduzetnika Tomislava Horvatinčića dogodila se danas na velikom prosvjedu na kojem se prema procjeni organizatora okupilo oko tri tisuće Zagrepčana, a koji se na kraju pretvorio u javni poziv gradonačelniku Milanu Bandiću i ministrici graditeljstva Marini Dropulić da podnesu ostavke.
Kako bi gradonačelnik Bandić uistinu i čuo želje nezadovoljnih građana, u četvrtak će se održati i drugi prosvjed pod nazivom “Spakiraj kofere”, a građani su pozvani da ovaj puta dođu u Varšavsku u 18 sati i ponesu kofere s kojima će se uputiti pred Gradsko poglavarstvo. Neće pritom zaobići ni Državno odvjetništvo, jer kako su istaknuli, glavni državni odvjetn...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....