Rezultati inspekcijskog nadzora u deset distributivnih centara naših najvećih trgovačkih lanaca jučer su izazvali brojne komentare iz kontroliranih centara, jednu najavu moguće tužbe i nekoliko nedoumica o daljnjem postupanju nakon ovakvih rezultata.
Hoće li centri u kojima su uočene nepravilnosti biti zatvoreni dok se ne uklone nedostaci? Kako je moguće da inspekcija dosad nije sankcionirala objekte s nehigijenskim uvjetima, u kojima ni zaposleni ne mogu oprati ruke? Hoće li za to odgovarati nadležni u veterinarskim ispostavama? Što će se promijeniti kako bi se unaprijedio sustav kontrole mesa?
Reakcije građana
Osim velikih trgovačkih lanaca, reagirali su i brojni građani, navodeći u komentarima na društvenim mrežama kako bi zbog znatno manjih propusta kvartovski dućani već ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....