Potpredsjednik Vlade Tomo Medved izvijestio je u četvrtak kako je na području Sisačko-moslavačke županije do sada postavljeno 1377 kontejnera i mobilnih kućica, a u najavi dolaska je 391 kontejner.
Medved je na sjednici Vlade izvijestio kako izgradnja kontejnerskog naselja u Petrinji napreduje brže od očekivanog.
"Do četvrtka će se postaviti 81 kontejner, a do vikenda će prvi kontejneri biti spremni za useljenje", istaknuo je dodavši da su u tijeku pripreme za postavljanje kontejnerskih naselja u Glini.
Na isplatu novčanih naknada stanovništvu do sada je utrošeno 73 milijuna kuna, a uz to je braniteljima u obliku jednokratne pomoći isplaćeno 8,2 milijuna kuna.
Nakon donošenja Zakon o obnovi, Stožer civilne zaštite za otklanjanje posljedica potresa radi na sastavljanju mobi...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....