NAJAVIO 15 MANDATA

'Premijer ne može biti ni Petrov ni 2 službenika MVP-a. Imam iznenađenje na listi za dijasporu'

Znatno niža nezaposlenost nego u ostatku Hrvatske i više prosječne plaće, ustvrdio je Bandić, njegovi su konkretni rezultati , dok su konkurenti ono što su htjeli i znali pokazali u ranijem mandatu
 Damjan Tadić / HANZA MEDIA
Znatno niža nezaposlenost nego u ostatku Hrvatske i više prosječne plaće, ustvrdio je Bandić, njegovi su konkretni rezultati , dok su konkurenti ono što su htjeli i znali pokazali u ranijem mandatu

SLAVONSKI BROD - Bandić Milan 365 - stranka solidarnosti i rada održala je u ponedjeljak u Slavonskom Brodu osnivačku skupštinu Gradske organizacije za čijeg je predsjednika izabran Petar Bašić, povjesničar, poduzetnik i bivši tajnik Demokratskog centra, a predsjednik stranke Milan Bandić ponovio je svoju poznatu tvrdnju kako je on najkompetentniji kandidat za premijera.

"Nisu kvalitetniji kandidati ni Petrov ni 'dva službenika' ministarstva vanjskih poslova", rekao je Bandić.

Osvrnuo se i na najave otvaranja novih radnih mjesta koje stižu iz SDP-a i HDZ-a.

"Mi ničim ne licitiramo. Za 8 do 10 godina možemo izaći iz ovog blata. Toliko treba da bi uspjeli i umjesto podobnih postavili sposobne", rekao je Bandić te ponovio da zaslužuje svojim rezultatima biti premijer.

Znatno ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
01. siječanj 2026 04:58