Brojni građani očekuju se u ponedjeljak na središnjem zagrebačkom Trgu bana Jelačića na dočeku Hrvatske nogometne reprezentacije koja je ostvarila povijesni uspjeh plasmanom u finale Svjetskog nogometnog prvenstva, za što će ih potom na Pantovčaku odlikovati predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović.
Očekuje se da će kompletna ruta od Zračne luke dr. Franjo Tuđman do Trga bana Jelačića biti ispunjena navijačima, a Vatreni će njome proći otvorenim autobusom. Otkrivamo da će kroz metropolu proći dva takva autobusa, u jednom će biti nogometaši, a u drugom stručni stožer i ostalo osoblje koje je bilo uz Vatrene proteklih mjesec dana.
Evo kako će izgledati otvoreni autobus:

Autobusi s nogometnom repreze...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....