Subotnji svatovi saborskog zastupnika i predsjednika Kluba HDSSB-a Josipa Salapića (38) bit će dobra prilika da se nastave neformalni razgovori o promjenama Ustava.
Na Salapićevu vjenčanju, naime, bit će i velik broj saborskih zastupnike, i to iz različitih stranaka - od HDSSB-a, HDZ-a, SDP-a, Oraha, do nezavisnih zastupnika… Među uzvanicima, uz kompletan vrh HDSSB-a, su i Vladimir Šeks, Jadranka Kosor, Mirela Holy, kao i zastupnica SDP-a, Tanja Vrbat.
U svatove Salapiću dolazi i poznati pravni stručnjak, Krunislav Olujić, nekadašnji predsjednik Vrhovnog suda. Pozvan je i predsjednik Hrvatskog sabora, Josip Leko, no kako se čuje, on neće doći jer ne želi dovoditi osiguranje koje mu kao štićenoj osobi pripada.
Veteran Šeks
Goste će zabavljati Miroslav Škoro, koji je ta...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....