ZAGREB - Nakon presude Visokog trgovačkog suda kojom SDP mora platiti troškove kampanje Milana Bandića iz 2009. godine za gradonačelnika Zagreba, inače zadnje u kojoj je nastupio kao SDP-ovac, i to u iznosu od 4,3 milijuna kuna plus zatezne kamate i troškovi postupka što bi se moglo popeti i na iznos od 9,5 milijuna i financijski uništiti stranku, s Iblera su se oglasili tek šturim priopćenjem.
U njemu tek ističu da će zatražiti reviziju od Vrhovnog suda, te navode kako je Televizija Sljeme koja ih je tužila, a čiji je vlasnik Slobodan Ljubičić, prije godinu dana završila u stečaju čime sugeriraju da bi ih ova presuda mogla vratiti u život.
- Povodom brojnih medijskih napisa o presudi Visokog trgovačkog suda na temelju koje vlasnik Televizije Sljeme, Slobodan Ljubič...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....