Upitan je li točna informacija da li njegova mjesečna primanja dosežu i 56 tisuća kuna, što je jučer izašlo u javnost, predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović sinoć je u Otvorenom HTV-a potvrdio da kao šef Komore dobiva 23 tisuće kuna, ali nije htio otkriti koliki je ukupni mjesečni iznos primanja koji sjeda na njegov račun.
Naime, Burilović je član i Nadzornih odbora INA-e i Podravke te član uprave Državnog fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.
Sve skupa dobivate 56 tisuća kuna mjesečno na ruke. Jesu li to točni podaci i je li to odgovarajuća plaća za postignute rezultate rada? - upitao ga je voditelj Branko Nađvinski.
- Prije svega želim naglasiti da sam ja inzistirao da se objavi moja plaća s obzirom na to da HGK nije državna instit...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....