INTERVJU

Selak Raspudić odgovarala na pitanja o aktualnostima, a za jedno rekla da je klopka: ‘Tražit ću GONG da zaštiti moja prava!‘

Na pitanje tko bi bio njezin kandidat da se nije sama kandidirala, odgovara: ‘Zato sam ušla u utrku‘

Marija Selak Raspudić

 Lucija Ocko/
Na pitanje tko bi bio njezin kandidat da se nije sama kandidirala, odgovara: ‘Zato sam ušla u utrku‘

Predsjednička kandidatkinja Marija Selak Raspudić je u intervjuu za RTL Danas rekla da je protiv slanja hrvatskih vojnika u Ukrajinu. Odgovorila je i na pitanja o aferi Kekin, a nakon jednog postavljenog pitanja je rekla da će tražiti zaštitu GONG-a.

Kada je riječ o slanju hrvatskih vojnika u Ukrajinu, Selak Raspudić kaže da to ne bi podržala, no da to nema veze sa Zoranom Milanovićem.

- Nisam ja na tragu Zorana Milanovića, nego onoga kako postupa hrvatska vojska, a hrvatska vojska sigurno ne ide u zaraćena područja da bi za nekog drugog rata, rekla je i dodala da je svima poznato da se radi o mirovnoj misiji, a Milanović želi javno stvoriti dojam da se radi o ratovanju kako bi na tome politički profitirao.

- Još jednom pokazuje da mu je Hrvatska vojska igračka u njegovim ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. lipanj 2026 18:27