NATJEČAJ ZA POSAO

STIGLE TRI PONUDE ZA NADZOR IZGRADNJE PELJEŠKOG MOSTA Tvrtka koja je žalbom nakratko zaustavila projekt izgradnje dala najskuplju ponudu

 
Ivan Mandić
 CROPIX
 

ZAGREB - Hrvatske ceste u utorak su izvijestile da su na natječaj za posao nadzora nad izgradnjom mosta kopno-Pelješac s pristupnim cestama pristigle tri ponude - tvrtke Lipov Gaj, zajednice ponuditelja na čelu s Institutom IGH te zajednice ponuditelja njemačkog Krebs+Kiefera.

Zagrebačka tvrtka Lipov Gaj dala je ponudu vrijednu 55,66 milijuna kuna bez PDV-a, odnosno 69,58 milijuna kuna s PDV-om.

Zajednica ponuditelja Institut IGH, Centar za organizaciju građenja i Investinženjering (svi iz Zagreba) dala je ponudu na 49,38 milijuna kuna bez PDV-a, odnosno 61,72 milijuna kuna s PDV-om.

Ponuda zajednice ponuditelja Krebs+Kiefer (Njemačka) i Geoprojekt vrijedna je 52 milijuna kuna bez PDV-a, odnosno 65,1 milijun kuna sa PDV-om.

Inače, procijenjena vrijednost posla je 53,54 milijuna ku...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 12:57