Blagdan Velike gospe u Hrvatskoj bi, kako se čini prema trenutnoj prognozi Državnog hidrometeorološkog zavoda, mogao označiti kraj velikog toplinskog udara, na kojemu se Hrvatska našla prije desetak dana.
U petak će još biti pretežno sunčano, vruće i vrlo vruće, uz malu vjerojatnost za pokoji poslijepodnevni pljusak, uglavnom u gorskim krajevima. Vjetar u unutrašnjosti slab, na Jadranu slab do umjeren zapadnjak i sjeverozapadnjak. Najniža jutarnja temperatura zraka od 17 do 22, na Jadranu između 25 i 30, a najviša dnevna uglavnom od 33 do 38 Celzijevih stupnjeva.
U subotu pretežno sunčano i vruće mjestimice uz mogućnost pljuskova, a potkraj dana očekuje se početak promjene vremena.
U nedjelju i osobito ponedjeljak djelomice sunčano s promjenljivom naoblakom mjestimice ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....