Na online nastavu u Hrvatskoj učenici nisu osuđeni samo zbog pandemije korone, već i zbog toga što nedostaje domara i vozača kombija, piše Novi list.
Ova bizarna priča vezana je uz Osnovnu školu Skrad u kojoj od ovog tjedna svi učenici imaju online nastavu i to ne zbog korone, već stoga što devetero učenika putnika nema tko voziti iz njihovih naselja do Skrada.
U trenutku kad je prijevoz učenika zakonski riješen na cijelom području Hrvatske i dio je temeljnog osnovnoškolskog standarda, a u Primorsko-goranskoj županiji dodatno se o tome vodi briga kroz kupnju kombi vozila, čime Županija pripomaže prijevozu osnovaca u baš svim goranskim osnovnim školama. Pomogla je tako i Skradu koji ima kombi, ali nema vozača….
Početkom ove školske godine dotadašnji domar/vozač odla...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....