Talijanski broker Jurij Gasparotti, inače stanovnik Lombardije, uredno vodi poslovanje posredništva cjepivima protiv Covida, piše Glas Istre. Sudeći po njegovim nedavnim izjavama, od nedavno je moguće kupiti cjepivo protiv Covida na slobodnom tržištu, i to upravo od njegove tvrtke J&G General Service d.o.o. registrirane u istarskom Novigradu.
Naime, nedavno je Gasparotti, u poznatoj talijanskoj emisiji 'Porta a porta' na nacionalnoj televiziji Rai1, upitan je li on slavni posrednik u trgovini cjepivima, odgovorio kako je on samo običan broker.
U razgovoru za Glas Istre Gasparotti potvrdio je da njegova tvrtka ima mogućnost ponuditi milijune doza cjepiva državama ili drugim kompanijama, ovisno o zakonskoj regulativi.
- Trenutno nudimo Pfizer, Sputnik V i AstraZenecu, a nedavno smo...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....